Ads Top

Airties 5650 Bittorrent Özelliğinin Kullanılması

Evet sayın seyirciler, yine bomba bir makale ile karşınızdayım.

Bu yazımda Airties markasının üretmiş olduğu Air 5650 model modemin içinde bulunan Bittorrent istemcisinin nasıl kullanılacağı hakkında bilgiler vermeye çalışacağım.

Not: TTnet'de bu modemden hediye olarak veriyor fakat Bittorrent özelliğini hiçbir şekilde kullanamazsınız. Bu özelliği kullanabilmek için modeminizi teknoloji marketlerinden satın almanız gerekmektedir.

Modemimizin bağlantılarını yaptıktan sonra tarayıcımıza 192.168.2.1 yazarak giriş yapıyoruz. Şifre soracaktır, herhangi birşey yazmadan "Tamam" a tıklıyoruz.

USB cihazımızı FAT32 dosya türünde formatladıktan sonra modeme takmamız gerekiyor. Çakallık yapıp, önce ayarları yapayım, sonra takarım demeyin çünkü Bittorrent sayfasına giriş yapamazsınız.

Açılan sayfada ilk olarak Anasayfa, ardından Bittorrent İstemcisi'ne tıklıyoruz ve karşımıza Bittorrent uygulaması açılıyor....


Aşağıdaki ayarları takip ederek kendinize özgü ayarlar geliştirebilirsiniz. Not: Bittorrent uygulamasının ayarlarını bozarsanız, cihazı fabrika ayarlarına alsanız dahi düzelmeyecektir. Tek çözüm ise kullanmış olduğunuz flash diskin içine otomatik olarak oluşturulan "Bittorrent" klasörünü silmektir.

Blogger tarafından desteklenmektedir.