Ads Top

Sony Vegas Pro Crack Yapma

Vegas Pro İçin Crack İşlemi
Genelde video ve resim işleme programlarının kurulumları ve crack işlemleri biraz zahmetli olur. Bazıları aktivasyon ister, bazıları serial ile yetinir, bazıları da Sony Vegas Pro sürümleri gibi çok fazla uğraştırır. Edindiğin tecrübelere göre Sony Vegas Pro yazılımının crack yapma işlemini sizlerle paylaşmak istedim.İlk olarak Vegas Pro 10.0 sürümünden başlayalım.

1- Hali hazırda bilgisayarınızda bu programın eski sürümü varsa klasör ve kayıt girdileri dahil bilgisayarınızdan tamamen kaldırın,
2- İnternet bağlantınız kesik olsun ve işlem bitene kadar açmayın
3- İndirdiğiniz programı kurun
4- Sonra crack klasörünü açın patch klasörü içinde olan exeyi alın ve programı kurduğunuz yere atın
4-1 Cracki programı kurduğunuz yere attıktan sonra sol üstte olan butona tıklayın film şeridi gibi simgesi olan ordan size programın yolunu sorar
C:Program Files/Sony yada programı nereye kurduysanız klasörünü gösterin
4-2 Sonra Crackte + işaretine tıklayıp CRACK ME adlı butona tıklayın ve bekleyin işlem biraz sürecek alt kısımda durumu göster bitince cracki kapatın
5- Şimdi programı açın sizden Key istiycek, keygen klasörü içinde keygeni çalıştırın ve ilk seçenekten Vegas Pro 9 (32bit+64Bit) seçeneğini seçin.

Ardından Serial kısmındaki ilk 3 haneyi atlayıp gerisini kopyalıyoruz. Vegas Pro’da serial isteyen kısmın başına 1R8- yazdıktan sonra kopyalamış olduğumuz keyi yapıştırıyoruz.
6- Online register birde online olmayan bilgisayarda kayıt diye bir ekran çıkar ordan bilgisayardan kayıtı seçin formu doldurun.

7- Karşınıza Aktivasyon kodunu isteyen ekran geldiğinde keygen’in en altındaki aktivasyon kodunu kopyalayıp programa yapıştırıyoruz.

Vegas Pro 9 ve 8′de ise Patch işlemini yapmadan direkt olarak serial işlemini, yani 5. basamaktan sonrasını uyguluyoruz.
Blogger tarafından desteklenmektedir.