Ads Top

En İyi Torrent Siteleri

Sınırsız internet paketi kullananların vazgeçilmezi olan Utorrent ve paylaşımlarını içeren sitelerden bahsedelim biraz.. Hem üyelik gerektiren, hem de üyeliğe gerek kalmadan içeriğe ulaşabildiğimiz siteler ve açıklamaları içeride.


Zamunda ---> Sanırım Türkiye'de en popüler torrent sitesidir. Bulgaristan kökenli olup üyelik gerektirir. Ratio  değerini önemsemez ve hız bakımından gayet tatmin edici bir sitedir.

Piratebay ---> Dünyada en popüler torrent sitesi. Bir aralar mahkeme kararları ile başı beladaydı ama şuan durumu nedir ben de bilmiyorum.. Türkiye'de yasaklı fakat Dns değiştirerek ulaşmak mümkün. Üyelik gerektirmiyor fakat acemi kullanıcılara Seed oranı en yüksek içerikleri indirmesini öneririm, aksi taktirde başınız ağrıyabilir.

Torrenleech ---> İşte en baba torrent sitesi. SKIDROW ve benzeri birçok release grubu Torrentleech'e bağlı olarak işlem görüyor ve yabancı kullanıcıların %80'i seedbox kullandığı için Upload - Download miktarı mükemmel. Üyelik gerektiriyor ve ratio denetimi çok çok sıkı. Üye olmak için üyeliklerin açılmasını beklemeyin çünkü senede 1 kere açılıyor ya da açılmıyor, davetiyeler ise parayla satılıyor..

Btjunkie ---> Üyelik gerektirmeyen Btjunkie, genellikle müzik - video ve dizi takipçilerine hitap ediyor.

TorrentZ ---> Çoğu torrent sitesinin içeriğine ulaşabilen bir site olan TorrentZ, Google tarzı işlem yapmakta ve üyelik gerektirmiyor.

Arena-Tr ---> İçeriği hakkında çok fazla bilgim olmasa da Türkiye'nin en iyi trackerlarından biri olduğu aşikâr. Üyelik gerektiriyor.

Bittürk ---> Uzun süredir takip ettiğim Bittürk, Torrentleech ile etkileşim içersinde. Kendi paylaşımlarını TL'de, TL'in paylaşımlarını da kendi bünyesinde paylaşıyor. İçeriği gayet sağlam ve Türkiye'nin en iyi trackerı diyebilirim.
Blogger tarafından desteklenmektedir.